O NAS

Nasza
MISJA

JEDNO MIEJSCE – WIELE RADOŚCI

To motto przyświeca naszej działalności od początku. Każdego roku poszerzamy ofertę naszych atrakcji, tak aby rodzina lub grupa przyjaciół mogła u nas fajnie spędzić czas bez względu na wiek czy upodobania.
Kilkanaście różnych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych to gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich i każdego z osobna.
Przekonaj się na ile różnych sposobów możesz oderwać się od szarej codzienności!

 

NASZE ATUTY

MNÓSTWO ATRAKCJI

Liczba naszych atrakcji potrafi przyprawić o zawrót głowy. Trzeba posiadać nie lada zdolności matematyczne aby je wszystkie zliczyć, tym bardziej, że cyklicznie dołączają kolejne.

SZEROKI PRZEDZIAŁ WIEKOWY

W naszym Centrum Rozrywki wybawią się dzieci, młodzież i dorośli niezależnie od wieku i zainteresowań.
Nie ufaj nam na słowo – sprawdź!

DOGODNA LOKALIZACJA

Bliskość Centrum Grudziądza oraz Trasy Średnicowej sprawia, że widać nas z daleka. Bez problemu dotrzesz do nas samochodem, autobusem a nawet pieszo.

RODZINNA ATMOSFERA

Z rodziną tylko na zdjęciu? To na pewno nie u nas!
Rodzinny biznes tworzony z pasją dla innych rodzin to coś co nas wyróżnia.
Opinie klientów mówią same za siebie!

RÓŻNYCH ATRAKCJI

DNI W TYGODNIU

LAT DOŚWIADCZENIA

RECENZJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Super zabawa i mega przeżycia nawet dla widowni. Mąż jeździł z synkiem na podwójnym gokarcie. Bardzo profesjonalne podejście organizatorów. Fajne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Polecam.

Ramona F.

Organizatorzy wiedzą co to dobra zabawa! Co do samej rozgrywki w paintball: dobrze przygotowany sprzęt, prosta ale wymagająca arena i przede wszystkim na wolnym powietrzu! – można się nabiegać. Zaletą jest mniejsza amunicja od standardowej. Trafienia nie są tak bolesne. Kto był ten wie o czym mówię…

Jacek P.

Super miejsce super obsługa i organiazacja imprezy urodzinowej dzieci zadowolone….kolejne urodziny tym razem młodszego syna też będą U Was kochani DZIĘKUJEMY

Michalina G.

Organizowaliśmy synowi urodziny, wszystko dopięte na ostatni guzik. Dzieci zachwycone zabawą, dorośli zadowoleni z czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Dzieci, młodzież i dorośli każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękujemy raz jeszcze. Polecam wszystkim!!!

Monika C.

Polecam to miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. W każdym wieku dziecko znajdzie coś dla siebie. Czas tam umyka. Przyjemna obsługa i atrakcji za każdą wizytą coraz więcej. Polecam.

Joanna J.

Share This